Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN
HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi piimaohaka seemnetega (1,8 kg.)

HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi piimaohaka seemnetega (1,8 kg.)

HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi musta tera seemnetega (1,8 kg.)

HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi musta tera seemnetega (1,8 kg.)

HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi porgandiga (1,8 kg.)

20,50 €

Toitainete ja mineraalidega lakukivid on laos olemas. Tarneaeg: 2-4 päeva.
Linasest nöör lakukivi riputamiseks on kaasas!
Tootja: HORSYD (Leedu)

SKU
HORSYD-301

HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi porgandiga

See toidulisand sisaldab jahvatatud päevalilleseemneid, kuivatatud jahvatatud porgandit ja jahvatatud linaseemneid, mis parandavad soolestiku tööd, tugevdavad immuunsust, aitavad võidelda seeninfektsioonidega ja vähendavad krooniliste haiguste riski.

Porgandi toime:
suurim eelis - A-vitamiini orgaanilised ühendid. Porgand tugevdab immuunsüsteemi . Neid on vaja neile hobustele, kes kannatavad sageli nakkushaiguste all. Igapäevane porgandi söömine tugevdab immuunsust . Porgand normaliseerib ainevahetust. Puhastab keha toksiinidest ja räbudest .

Päevalille toime: seemned sisaldavad peamiselt E-vitamiini, B1-vitamiini, seleeni ja magneesiumi. Tugevad antioksüdandid. Gaussi oomega-6. Täisväärtusliku valgu allikas. Normaliseerib hapete ja leeliste tasakaalu. Tugevdab kapju .

Linaseemnete eelised: rikas oomega-3, eriti tervislike kiudainete poolest. Seedimise parandamiseks, veresuhkru reguleerimiseks, soolestiku töö parandamiseks, immuunsuse tugevdamiseks. Aitab "võitluses" seennakkuste vastu, vähendades krooniliste haiguste riski. Linaseemnetes sisalduv vask on eriti oluline mineraal, mis vastutab organismi kasvu, arengu ja muude oluliste funktsioonide eest. Samuti on see rikas fosfori, molübdeeni, magneesiumi jt poolest.


Kuidas see lakukivi hobusele kasulik on?

Lakutav söödalisand on ülimalt kasulik, kui tal ei ole parajasti sööta ees (kõht on tühi). Hobuse lakkumine eritab sülge, mis on aluseline. Aluseline sülg neutraliseerivad maohappeid, kaitstes seega magu haavandite/haavade eest. 

Meie tootes pole midagi kunstlikku! Käsitsi vormitud ja kokkupressitud, tagades vitamiinide ja mineraalide ühtlase jaotumise plokkides. Meie toode on 100% keskkonna- ja hobustesõbralik ning tarnitakse orgaanilises pakendis.

Toodame ülikõva konsistentsiga lakukive. Väikesed komponendid ei jää hobuste hammaste vahele kinni, mis kaitseb nende hambaid kahjustuste eest. Peened lakukiviosakesed, mis süljega makku satuvad, imenduvad organismis kergesti.

Koreööta süües on soovitav anda hobusele lakutavaid söödalisandeid, sest lakkumine stimuleerib sülje tootmist ja samas ka mao tööd, mis parandab seedimisprotsessi.
See on suurepärane viis lõdvestuda. Lakkumisel jäävad hobused rahulikuks veterinaarvisiitide ajal, kammimisel, pesemisel, kammimisel jne.

Lakukivi = mänguasi. Lakkumise ja mängimise ajal saab hobune/poni topeltnaudingut. See parandab tema emotsionaalset seisundit.
Soovituslik enne/pärast erinevaid võistlusi.
Söödalisandi lakkumine tagab hobusele kasu juhtudel, kui tal on toidupuudus (kõht on tühi). Hobuse lakkumine eritab sülge, mis on aluseline. Sülg neutraliseerib maohappeid, kaitstes seega magu haavandite/haavade eest.

Lisainfo
Price 20,50 €