Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN

PARIMA HINA GARANTII

Ratsavarustus24 garanteerib oma kliendile alati parima hinna Eesti turul!

Parima Hinna Garantii Ratsavarustus24 e-poes
Kui mõnes teises Eesti e-poes on sama toode parasjagu müügil soodsama hinnaga kui Ratsavarustus24 e-poes,  pakume selle toote Sulle sama soodsa hinnaga.

Mida Parima Hinna Garantii saamiseks tegema peab?
Parima Hinna Garantii saamiseks tuleb vaid näidata,  millises Eesti e-poes sama toode soodsamalt müügil on. Saada kiri meile e-mailile või kirjuta meile Facebooki sõnumitesse.

Kui avastad soodsama pakkumise konkureerivas e-poes enne ostu sooritamist, anname Sulle vajaliku sooduskoodi. 

 

RATSAVARUSTUS24 PARIMA HINNA GARANTII REEGLID

1. Kampaania periood ja osalejad
1.1. Parima Hinna Garantii on Ratsavarustus OÜ väljatöötatud tähtajatu programm.
1.2. Parima Hinna Garantiid saavad kasutada ainult Ratsavarustus24 e-poes kliendiks registreerinud kliendid.
1.3. Parima Hinna Garantii kehtib kõikidele Kliendi poolt ostetud või ostetavatele toodetele Ratsavarustus24 e-poes.

2. Kampaania sisu
2.1. Parima Hinna Garantii saamiseks peab toodet allahindlusega osta sooviv Klient tõestama, et ta on leidnud identse toote (sama tootja, mark, mudel) ükskõik millisest teisest konkureerivast Eesti e-poest soodsama tava- või kampaaniahinnaga.  Ratsavarustus24 tagab Kliendile samaväärse hinna.
2.2 Konkureeriv e-pood peab olema seaduslikult ettevõttena registreeritud Eesti äriregistris ja Eesti äriregistrist nime järgi leitav. Konkureerivat e-poodi juhtiv ettevõte peab olema aktiivselt tegev ning ettevõttel ei tohi olla maksuvõlgasid.
2.3 Parima Hinna Garantii kehtib vaid e-poe hindadaele. 

3. Kampaanias osalemise tingimused:
3.1. Parima Hinna Garantii kampaanias osalemiseks ja garantii saamiseks peab Klient hinnavahet ja toote identsust dokumentaalselt tõestama.
3.2. Hinnavahet tõendavaks materjaliks loeb Ratsavarustu24 kuvatõmmist konkureerivast e-poest koos suunava lingiga või ainult suunavat poelinki, kus on identne toode soodsama hinnaga selgelt eristatav.
3.3. Punktis 3.1. ja 3.2. selgitatd linkidel peab olema näha ja üheselt mõistetav toote täpne nimetus, mark ja tootja ning toote tava- ja/või kampaaniahind.
3.4. Ratsavarustus24 e-poel on õigus alati kontrollida esitatud andmete õigsust.
3.5. Parima Hinna Garantii ei laiene järgmistele konkurentide pakkumistele (allahindluse tegemise näol ei toimu) lõpumüükide, second-hand toodete ja parim enne tähtaja ületanud toodetele.

4. Parima Hinna Garantii kampaanias allahindluse saamine
4.1. Parima Hinna Garantii saamiseks peab toodet allahindlusega osta sooviv Klient tõestama, et ta on leidnud identse toote (sama tootja, mark, mudel) mõnes teises Eesti e-poes soodsama tava- või kampaaniahinnaga. Soodsam tava- või kampaaniahind peab kehtima sellel ajahetkel, kui klient tõestava materjali Ratsavarustus24 e-posti või Facebooki sõnumitesse edastab. Ratsavarustus24 tagab Kliendile samaväärse hinna.
4.2 Ratsavarustu24 langetab otsuse 24 tunni jooksul alates tõestava materjali saamisest. 
4.3 Kui esitatud tõestatav materjal osutus korrektseks, siis Ratsavarustus24 väljastab kliendile sooduskoodi 24 tunni jooksul. Sooduskood katab konkureeriva e-poe toote hinnavahe. 
4.4 Soodukood kehtib 3 päeva
4.5 Sooduskoodiga ostu saab sooritada vaid läbi e-poe registreeritud kliendina
4.6 Sooduskood kehtib vaid sellele tootele, mille hind konkureerivas e-poes on soodsam. Teistel Ratsavarustus24 e-poes olevatel toodetel sooduskoodi kasuatada ei saa.
4.7 Sooduskoodi kasutamiseks tuleb sooduskood sisestada ostukorvis olevasse kinkekaardi turvakoodi lahtrisse ja nupulevajutusega see aktiveerida.

5. Muud tingimused
5.1. Ratsavarustus24 e-poel on õigus eriarvamuse või pettuskahtluse korral jätta Kliendile allahindlus tegemata või lükata otsuse tegemist edasi kuni asjaolude selgumiseni.
5.2. Ratsavarustus24 e-poel on õigus igal ajal katkestada Parima Hinna Garantii pakkumine või teha kampaania tingimustes muudatusi või täpsustusi, teatades sellest kampaanias osalejatele mõistliku aja jooksul kodulehel www.ratsavarustus24.ee
5.3. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada elektroonselt Ratsavarustus24 e-mailile või Facebooki sõnumitesse.
5.4. Kampaania kohta tekkivate küsimuste korral on kliendil igal ajal õigus pöörduda Ratsavarustus24 poole e-maili teel või läbi Facebooki sõnumite.