Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN

Ratsavarustus OÜ on rohkem kui 12-aastase kogemusega ratsatarvete müügiga tegelev ettevõte.
Keskendume eelkõige laste ja naiste ratsariiete ning turvavarustuse laia tootevaliku pakkumisele, aga kohapealt saab soetada ka suures valikus hobustele mõeldud varustust. Meie klientide lemmikkaubamärgid on HORKA, RED HORSE, HKM, BR, PREMIERE, NAF, HORZE jpt.

Tallinnas, Mustamäe tee 29 aadressil asub 2019. aastal avatud Ratsavarustus24 füüsiline pood, kuhu kõik ratsahuvilised saavad kohapealse tootevalikuga tutvuma tulla.

Üheks tähtsamaks eesmärgiks on pakkuda just lastele ja algajatele/harrastajatele taskukohaste hindadega ratsarõivaid ja -varustust ning abi tootevalikul, et anda ratsutamise populariseerimisele Eestis oma panus. 

Oled väga oodatud poodi külastama!

Kes on Ratsavarustus OÜ?

Olen hobuste ja ratsutamisega olnud seotud nii kaua kui ennast mäletan.
Praegu mul on üks isiklik, aga väga südamelähedane hobune Ubach Alanna, kellega mina ja mu treenerist õde aeg-ajalt enda lõbuks võistleme. 

Isikulikust huvist hobuste suhtes sai Ratsavarustus OÜ 2011. aastal algselt loodud eesmärgiga pakkuda meie ratsutajatele soodsa hinnaga ratsariideid ja ratsavarustust, mida sel hetkel Eestis nappis. Tänaseks on Ratsavarustus OÜ midagi palju enamat kui lihtsalt e-pood, kust saab soodsalt ratsavarustust tellida.

2019. aastal avasin Tallinnas Mustamäe tee 29 aadressil Ratsavarustus24 füüsilise poe, kuhu kõik ratsahuvilised saavad kohapealse tootevalikuga tutvuma ja proovima tulla. Meil on kohapeal väga lai valik ratsariideid nii lastele kui naistele, aga ka meeste ratsarõivaste valik laieneb pidevalt.

Lisaks soodsatele hindadele ja laiale tootevalikule pean tugevaid peresidemeid ja tuntavat ühtehoidvust nii oma meeskonnas kui varustajate ettevõtetes Ratsavarustus OÜ peamisteks edasiviivateks konkurentsieelisteks. Vähem tähtis ei ole ka operatiivne suhtlus ning sujuv infovahetus nii oma klientide kui ka tootjafirmade vahel.

Töötame iga päev selle nimel, et kõik tellimused jõuaks kiiresti sihtkohta, küsimused saaksid operatiivselt vastuse ja mured mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse.

Olen väga tänulik oma praegustele ja tulevastele toredatele klientidele, kes on kõige tähtsam alus sellele, et saan täna teha seda tööd, mida kõige rohkem armastan.

Riin Iiris & Ratsavarustus OÜ