Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN
HKM Mustad nahast ratsasaapad -LATINIUM STYLE CLASSIC- STANDARD/XL

HKM Mustad nahast ratsasaapad -LATINIUM STYLE CLASSIC- STANDARD/XL

HORZE Helesinine 6-osaline kivikestega harjakomplekt kotis BLING

HORZE Helesinine 6-osaline kivikestega harjakomplekt kotis BLING

HORSYD Puidust varrega hobuste pulgakomm LOLLY-POP (250 gr.)

26,95 €

Hobuste pulgakomm on laos olemas. Tarneaeg: 2-4 päeva.
Tootja: HORSYD (Leedu)

Käepideme pikkus: 20 cm
Sõrmikaitsva vaheseina läbimõõt: 15 cm
NB! Tootevalikusse on kohe lisandumas ka refill-pulgakommid 12,95 €/tk.

SKU
HORSYD-LOLLYPOP

HORSYD Hobuste pulgakomm LOLLY-POP
ESIMENE KÄESHOITAV HOBUSTE LAKUKIVI TURUL

Uudne hobustele antav maiustus on väljatöötatud professionaalsete pühendunud hobuste hooldajate poolt. Aastatepikkune loomakasvatuskogemus ja hobuste psühholoogia valdkonnas on võimaldanud HORSYD spetsialistidel luua sellise ainulaadse toote, mis toob täiesti uue pöörde inimese ja hobuse vahelisse harmoonilisse suhtlemisse.

INIMESE JA HOBUSE VAHELINE SIDE
Hobuste lakukivid on populaarsed maiustused, kui nad on omaette, aga kas oleks tore lakukivi kasutada selleks, et temaga paremat kontakti luua? HORSYD hobuste pulgakomm võimaldab nautida aega koos, läbi mille tugevneb inimese ja hobuse vaheline side ja usaldus.

HIRMUVABA TOITMINE
Hobuste pulgakomm võimaldab käe hobuse suu juurde sirutad nii, et ei pea kartma hammustusi. Pulgakommi puidust vahesein kaitseb sõrmi ajal, mil hobune maiustust limpsib ja hammustada proovib. Sobib ideaalselt ka väikestele kätele ja inimestele, kes alles teevad hobustega tutvust ja ei tunne ennast hobuste juuresolekul veel vabalt.

TERVISLIK MAIUSTUS OTSE LOODUSEST
Pulgakomm sisaldab looduslikke ja tervislikke koostisosi - kuivatatud porgandid, seesami seemned, päevalilleseemned ja glükoosisiirup.
Magus maiustus, mis ei kahjusta sinu hobuse tervist!

RAHUSTAV TOIME
Lakkumine mõjub hobustele rahustavalt. Hobuste pulgakomm on ideaalne vahend hobuse rahustamiseks, kui ta on stressis, hirmul või ärevil. See on suurepärane tasu enne või pärast võistlemist ja väga kasulik abivaheend loomade treenimisel.

HEA SEEDIMISELE
HORSYD hobuste pulgakomm ei ole ainult lõbus ja turvaline - see aitab hoida ka sinu hobuse tervist! Lakkumise ajal eritab hobuse suu palju sülge, mis aitab neutraliseerida maohappeid ning seeläbi aitab soodustada seedimist ja toetab soolestiku tervislikku seisukorda.

HORSYD meeskonnale on laekunud positiivset tagasisidet ka teiste loomade kasvatajatelt. See pulgakomm sobib ka eeslitele, kitsedele, koertele ja isegi alpakadele!

Lisainfo
Price 26,95 €