Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN

Ratsavarustus 24 tellimistingimused

TÄHTIS INFO:

- Tellimus läheb töösse, kui tellimuse eest on makse laekunud.

- Tarneaega arvestame tasumise kuupäevast alates. 

- Kui tellimusel on nii laos olevad kaubad kui ettetellimisega tooted, siis saadame vaikimisi paki koos, kui kõik tooted on kohal.
Kui soovite laos olevad tooted kätte saada varem, palun andke sellest meile e-maili teel teada. (info @ratsavarustus24.ee)


TELLIMUSE VORMISTAMINE

Ostu sooritamiseks Ratsavarustus24 e-poes ei ole registreerimine tingimata vajalik, kuid soovitame seda edaspidise mugavuse pärast siiski teha. 
Et sooritada ost, vali välja meelepärane toode, lisa see ostukorvi ning sisestage lahtritesse küsitud info. 
Tellimuse täitmiseks on vaja, et Sinu andmed oleks korrektselt esitatud. 
Tellimuse vormistamisega annab klient automaatse õiguse saata endale e-posti peale Ratsavarustus24 uudiskirju. 
Kliendil on igal ajal õigus loobuda uudiskirja saamisest, saates ükskõik millisele Ratsavarustus24 e-posti peale kiri "LOOBU". 
Ratsavarustus24 garanteerib, et küsitud isikuandmeid ei väljastata kõrvalistele isikutele.

Pärast andmete sisestamist tuleb valida makseviis. 

Pangalinkide ja Paypali puhul toimub makse tegemiseks suunamine pangalingile.

Valides makseviisiks tasumine arve alusel, saadetakse automaatselt tellimusel märgitu e-mailile tellimiskinnitus, kus on makse tegemiseks andmed olemas. 

Kui te ei soovi tellimusekinnituse alusel makset teha vaid vajate arvet, palun saatke oma soov e-mailile info@ ratsavarustus24.ee (tühik tuleb vahelt ära võtta).


HINNAD

Kõik Ratsavarustus24 e-poes näidatud hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad 22% käibemaksu.
Hinnale lisandub transpordi tasu. Alates 19 € tellimused saadame DPD pakiautomaatidesse ilma saatekuludeta ja alates 150 € tellimused Smartposti ja Omniva pakiautomaatidesse ilma saatekuludeta.)
Ratsavarustus24 jätab endale õiguse hindasid muuta. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad tellimismomendil kajastunud hinnad.

TARNEAEG JA POSTITASUD

Kõik vähemalt 19€ ostud saadame Sulle DPD pakiautomaati ilma saatekuludeta, Omniva ja Smartposti automaatidesse saadame saatekuludeta paki alates 150 € tellimuse puhul.
Kulleriga koju ja standardpakile ning väiksematele tellimustele lisandub postikulu vastavalt Sinu soovile:

DPD pakiautomaadid alla 19€ ostudele: 2,75 €
DPD kuller koju või tööle: 5,50 €
Omniva automaat: 3,50 € (kõik kapisuurused)
Smartposti pakiautomaat: 3,75 € (kõik kapisuurused) 

Laos olevad tooted jõuavad sihtpunkti 1-4 päeva jooksul, kui kaupa laos ei ole, siis 1-2 nädala jooksul. Ettetelleitavate toodete puhul tuleb arvestada, et kõik tooted ei pruugi pidevalt pealaost tellitavad olla. Kui toode on pealaost välja müüdud, siis teavitame klienti esimesel võimalusel, millal uus partii müügile jõuab ning ja/või pakume asendusvariante.
Täpsemat tarneaega võib enne tellimus esitamist küsida ka e-maili teel info @ratsavarustus24.ee

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb tellimuse eest tasuda ettemaksuna.
Tarneaega arvestame arve tasumise kuupäevast alates. 

TELLIMUSE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

Kui tellitud toode ei vastanud Sinu ootustele, ei sobinud lõige, värv või materjal, siis on rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis kaup võimalik 14 päeva jooksul paki kättesaamisest tagastada. Anna meile toote tagastamise või vahetamise soovist esimesel võimalusel teada e-maili teel. Anname täpsemad tagastamise/vahetamise juhend e-maili teel hiljemalt 3 päeva jooksul. See on vajalik selleks, et saaksime asendustoote teile tellida või broneerida kohe, mitte alles siis, kui tagastatud pakk meile tagasi jõuab. 

Toodet saab vahetada ja tagastada ka meie poes Mustamäe tee 29, kuid palun andke vahetuse soovist samuti eelnevalt e-maili teel märku. Saame eelnevalt välja selgitada, kas meil on vajalikku asendust kohapeal olemas või peame juurde tellima. Selviisil saab vahetuse teha ühe poekülastusega. 

NB!
- Toodet saab tagastada/vahetada vaid juhul, kui kaubalt pole eemaldatud silte, ümber olnud pakend on rikkumata ja terve ning saabaste puhul alles kõik sees olnud paberid ja sildid.

- Tagastatav toode peab originaalpakendiga olema pakitud omakorda ümbritsevasse kotti, karpi või ümbrikusse vastavalt võimalusele. Originaalpakendile ei tohi kleepida silte ega kirjutada saaja andmeid. See rikub pakendi välimust, aga järgmine ostja soovib ka toodet korrektses originaalpakendis.

- Saatekulud vahetamise ja tagastamise korral pakiautomaati tasub Ratsavarustus24

Seega, palun ava pakendid ettevaatlikult ja proovi riideid/saapaid põhjalikult enne siltide eemaldamist.  

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Sinu pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates tagastatud toote kohale jõudmisest Ratsavarustus24 esindaja kätte.

Lisaküsimusi, soove ja ettepanekuid ootame info @ratsavarustus24.ee aadressile.