Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN

Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine või vahetamine

Kui tellitud toode ei vastanud teie ootustele, ei sobinud lõige, värv või materjal, siis on rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis kaup võimalik 14 päeva jooksul paki kättesaamisest tagastuskoodiga tagastada.
Anna meile ka toote tagastamise või vahetamise soovist esimesel võimalusel teada e-maili teel. See on vajalik selleks, et teaksime, kellelt tagastatud pakk saabub ja ,et saaksime asendustoote teile tellida või broneerida kohe, mitte alles siis, kui tagastatud pakk meile tagasi jõuab. 

Toodet saab vahetada ja tagastada ka meie poes Mustamäe tee 29, kuid palun andke soovist samuti eelnevalt e-maili teel märku, kui soovite vahetada. Saame eelnevalt välja selgitada, kas meil on vajalikku asendust kohapeal olemas või peame juurde tellima. Selviisil saab vahetuse teha ühe poekülastusega. 

NB!
- Toodet saab tagastada/vahetada vaid juhul, kui kaubalt pole eemaldatud silte, ümber olnud pakend on rikkumata ja terve ning saabaste puhul alles kõik sees olnud paberid ja sildid.

- Tagastatav toode peab originaalpakendiga olema pakitud omakorda ümbritsevasse kotti, karpi või ümbrikusse vastavalt võimalusele. Originaalpakendile ei tohi kleepida silte ega kirjutada saaja andmeid. See rikub pakendi välimust, aga järgmine ostja soovib ka toodet korrektses originaalpakendis.

- Saatekulud kannab tagastuse ja vahetuse puhul alati Ratsavarustus24

Seega, palun ava pakendid ettevaatlikult ja proovi riideid/saapaid põhjalikult enne siltide eemaldamist.  

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul alates tagastatud toote kohale jõudmisest Ratsavarustus24 esindaja kätte.

Lisaküsimustele vastame hea meelega, võtke meiega ühendust!