Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN
HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi liigestele HEALTHY JOINTS (1,8 kg.)

HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi liigestele HEALTHY JOINTS (1,8 kg.)

HORSYD Seedimist soodustav söödalisand GASTRO VIP 3kg.

HORSYD Seedimist soodustav söödalisand GASTRO VIP 3kg.

HORSYD Toitainete ja mineraalidega lakukivi himaalaja soolaga (1,8 kg.)

20,50 €

Toitainete ja mineraalidega lakukivid on laos olemas. Tarneaeg: 2-4 päeva.
Linasest nöör lakukivi riputamiseks on kaasas!
Tootja: HORSYD (Leedu)

SKU
HORSYD-308

HORSYD söödalisand Himaalaja soola ja orgaanilise mineraalse klinoptiloliit-tseoliidiga

Kasu hobustele:

Himaalaja sool
...sisaldab üle 80 erineva mineraalaine, stabiliseerib organismi Ph taset, lõdvestab lihaseid, vähendab infektsioonide riski, aitab seedekulglal paremini toitaineid omastada, puhastab korralikult limakorgid ja põskkoopad, tugevdab luid jne.

Orgaaniline vulkaaniline savimineraal klinoptiloliit-tseoliit
...optimeerib seedetrakti mikrofloorat ja hoiab seedimist, suurendab vastupanuvõimet ja toetab immuunsüsteemi, parandab füüsilist seisundit, parandab luude kasvu, stabiliseerib pH-d ja tagab õige happe-aluse tasakaalu maos, varustab keha loomuliku kaltsiumi ja magneesiumiga, varustab organismi nii vitamiinide, mikroelementide kui ka rasvade ja aminohapetega, imab uureat, ammoniaaki, ammooniumi, seob jäätmeid, toksiine, kahjulikke katioone ja raskmetalle, suudab omastada söödast vett ja toitaineid.

Köömned
...uuringud näitavad, et aromaatsed ühendid, mis vastutavad köömne iseloomuliku maitse ja lõhna eest, võivad olla kasulikud ka tervisele, näiteks parandada seedimist. Köömnetel on ohtralt tervist edendavaid antioksüdante, sealhulgas limonooni ja karvooni. On leitud, et köömne ekstrakt võitleb H. pylori bakteriga, mis teadaolevalt põhjustab maohaavandeid ja seedetrakti põletikku. Mitmetel köömneühenditel on tugevad antioksüdantsed ja põletikuvastased omadused. Kuigi põletik on organismi loomulik reaktsioon, võib krooniline põletik põhjustada mitmesuguseid vaevusi, näiteks põletikulist soolehaigust. Selle sümptomiteks võivad olla haavandid, krambid, gaasid, kõhulahtisus ja seedetrakti ärritus.

Linaseemned
...Sisaldavad rikkalikult vitamiine B1, B2, B3, B5, B6, mineraalaineid: kaltsium, raud, magneesium, fosfor, tsink.

Tähtaniis
... sobib hingamisteedele - soodustab rögaeritust, on põletikuvastase ja antiseptilise toimega, mõjub positiivselt seedetraktile, suurendab piimanäärmete sekretsiooni. Pärsia päritolu arst ja filosoof Avicena soovitas tähtaniisi janu ja õhupuuduse leevendamiseks.
Seemnetes sisalduv orgaaniline kaltsium imendub organismis paremini.

Toodame ülikõva konsistentsiga lakukive. Väikesed komponendid ei jää hobuste hammaste vahele kinni, mis kaitseb nende hambaid kahjustuste eest. Peened lakukiviosakesed, mis süljega makku satuvad, imenduvad organismis kergesti.

Koreööta süües on soovitav anda hobusele lakutavaid söödalisandeid, sest lakkumine stimuleerib sülje tootmist ja samas ka mao tööd, mis parandab seedimisprotsessi.
See on suurepärane viis lõdvestuda. Lakkumisel jäävad hobused rahulikuks veterinaarvisiitide ajal, kammimisel, pesemisel, kammimisel jne.

Lakukivi = mänguasi. Lakkumise ja mängimise ajal saab hobune/poni topeltnaudingut. See parandab tema emotsionaalset seisundit.
Soovituslik enne/pärast erinevaid võistlusi.
Söödalisandi lakkumine tagab hobusele kasu juhtudel, kui tal on toidupuudus (kõht on tühi). Hobuse lakkumine eritab sülge, mis on aluseline. Sülg neutraliseerib maohappeid, kaitstes seega magu haavandite/haavade eest.

Lisainfo
Price 20,50 €