Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade kiire tarne 1-3 päeva, postitame iga päev! Tutvu laovalikuga SIIN 
N 01.05 POOD SULETUD! TUTVU UUTE SOODUSPAKKUMISTEGA KUNI -50%!
UNIKA Maitsetaimedega riputatav lakukivi HERBS (1,8 kg.)

UNIKA Maitsetaimedega riputatav lakukivi HERBS (1,8 kg.)

UNIKA Energiaga varustav riputatav lakukivi ENDURANCE (1,8 kg.)

UNIKA Energiaga varustav riputatav lakukivi ENDURANCE (1,8 kg.)

UNIKA Rahustava toimega riputatav lakukivi PREQUALM (1,8 kg.)

39,50 €

Lakukivi on laos olemas. Tarneaeg: 2-4 päeva.
Tootja:
UNIKA (Itaalia)

SKU
EKKIA-UNIKA-713100018

Täiendsööt hobustele, mis sisaldab magneesiumi, kannatuslille ja melissi ning sobib suurepäraselt hobustele, kes vajavad toetust lõõgastumisel ja lõdvestumisel (ärevad, pinges, temperamentsed ja/või stressis hobused)

LINEA UNIKA on välja töötanud uuendusliku toote, mis muudab ja uuendab täielikult lisasöötade kontseptsiooni: selle nimi on Unika Balls ja see on hobustele palju enamat kui lihtsalt meelelahutus.
Unika Ball on lakupall, mida saab tänu naturaalsest kiust köiele kinnitada boksi või treilerisse, et hobused saaksid neid päeva jooksul vastaval omale soovile lakkumas käia.

Unika Balls reaalselt rikastab hobuse igapäevast toitumist oluliste ainetega nagu ürdid, elektrolüüdid, vitamiinid, mineraalid ja palju muud.

Unika Balls sobivad teraviljatalumatusega hobustele, madala glükeemilise indeksiga dieedil olevatele hobustele ja sporthobustele, kelle lihased on suure koormuse all ja kelle dieet ei tohiks sisaldada palju suhkruid, kuna see suurendaks piimhappe tootmist. Unika Balls on käsitsi valmistatud, toodetud Itaalias, täiesti vabad suhkruteradest ja rikkad kvaliteetsete toorainete, nagu soja ja riis, poolest.

Koostis: Maltodekstriin, naatriumkloriid, kaaliumkloriid, riisijahu, sojaõli, magneesiumoksiid, stevia ekstrakt, kaltsiumkarbonaat
Analüütiline koostis: Toorvalk 20%, toortuhk 9.7%, toorkiud 2,86%, toorrasv 3,48%, naatrium 1,62%
Mikroelemendid mg/kg kohta: 3b405 Vask (vask(II)-sulfaatpentahüdraat) 25, 3b503 Mangaan (mangaanisulfaatmonohüdraat) 96, 3b605 Tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 72
Taimsed saadused: CoE 321 Passiflora edulis incarnata 5.500
Aminohapped: 3c440 E. coliga kääritamise teel toodetud L-trüptofaan 1 850

Lisainfo
tarneaeg_p 14,00 €
Price 39,50 €