Pood avatud: E-R 10:00-18:00, L 12:00-16:00, P suletud. Mustamäe tee 29, Tallinn. 
Laokaupade tarne 1-3 päeva, postitame iga päev. Tutvu laovalikuga SIIN
TIPPERARY Must laste vest EVENTER

TIPPERARY Must täiskasvanute vest EVENTER

TIPPERARY Must laste vest EVENTER

399,95 €

YM Laste M (32) ja YXL Laste XL (36) suuruses laste vest on laos olemas. Tarneaeg: 2-4 päeva.
Teised suurused ainult ettetellimisel. Tarneaeg: 3-4 nädalat.
Tootja: 
TIPPERARY (Kanada)

SKU
EQUITRADE-TIPPERARY-T-EVSZ-KIDS

Tipperary vest Eventer on üle maailma väga populaarne iga tasemega sõitjate seas alustavatest amatööridest kuni nelja tärni professionaalideni. See vest on disainitud kaitsma ülakeha nii, et see ei piiraks liikumisvabadust.
NB! Kuna EVENTER vest ei oma Euroopa Liidu turvanõudeid, ei saa selle vestiga võistelda krossi, kus on nõutud Euroopa Liidu turvanõuetele LEVEL 3 vastavat turvavesti. 
Eestis võib sellega võistelda takistussõidus, sest täiendavaid turvanõudeid turvavestile ei ole meie reeglitesse lisatud.

Kergekaalulised kahekordsed vahtmaterjalist paneelid vähendavad kukkumisel põrutust neelates löögijõu endasse.
Paindlik konstruktsioon tagab ideaalse sobivuse, maksimaalse liikuvuse, õhuvahetuse ja mugavuse iga kehakujuga ratsanikule.

Vestil on esiküljel täispikkuses tõmblukk ning külgedel nöörid, millega on mugav vest õigesse laiusesse reguleerida. EVENTER vest on hingava Durasport™ pealiskihiga, mis tagab kauakestva ilusa ja korrektse välimuse. Pehme vahtplastist rullkrae lisab mugavustunnet.

Nurga alla suunatud lühem esikülg võimaldab ratsanikel mistahes asendeid mugavalt sadulas võtta. Pikem tagakülg kaitseb sabakonti.

Lisainfo
tarneaeg_p 14,00 €
Price 399,95 €