Pood avatud: T-R 12-18, L 12-16, E,P Suletud. Laokaupade tarne 1-3 päeva. Tutvu laovalikuga SIIN
HKM Kabjaõli pintsel koos topsiga

HKM Kabjaõli pintsel koos topsiga

HKM Roosad pehmendustega päitsed -STARS SOFTICE-

HKM Roosad pehmendustega päitsed -STARS SOFTICE-

B.R Must korrigeeriv sadulapehmendus naturaalset värvi lambavillaga

134,95 €

FULL suuruses korrigeeriv sadulapehmendus on laos olemas. Tarneaeg: 2-4 päeva.
PONY suurus ainult ettetellimisel. Tarneaeg: 1,5-2 nädalat.

Tootja: Bieman de Haas (B.R) (Holland)

FULL mõõdud:
Riidest osa pikkus:
46 cm
Kogupikkus:
59 cm

SKU
B.R-154005-B111

B.R tootevalikus on anatoomilise kujuga meditsiiniliselt pargitud naturaalse lambavilla ja puuvillase riidest osaga korrigeeriv sadulapehmendus.

- Alumine pool on üleni naturaalse lambavillaga, millel on piki selgroogu tühi kanal, et selgroole maksimaalne vabadus ja liikuvus tagada. 
- Pehmendusega on kaasas 4 patja, mida saab sisestada soovitud taskusse pehmenduse pealmisel küljel. Selle võimaluse abil saab sadula istuvust hobuse seljal tasakaalustada. 
- 6 mm paksused padjad võimaldavad sadula tõstmist soovitud piirkonnas, kus esineb ebakõla. Eriti tihti leiavad sellisest pehmendusest abi hobused, kellel on madal turi, nõgus või küürus selg. 
- Vildist patjade ja lambavilla kombinatsioon tagab sadula ideaalse sobivuse hobuse seljaga, mis jagab ratsaniku keharaskuse ühtlaselt sadula paneelide kaudu seljale ära.
- Ratsaniku raskuse ühtlane jagamine vähendab survepunktide tekke võimalust, mis ebaühtlase jaotumise korral selgroole ja õlgadele võib langeda. 
- Meditsiiniliselt töödeldud lambakarv väldib liigse soojuse kogunemist ning on hügieeniline, higile vastupidav ja antibakteriaalne. 
- Sobib hästi ka tundliku nahaga hobustele.
- Korrigeeriv pehmendus sobib kasutamiseks kõikidel sadulatel ja võib kasutada otse hobuse ja sadula või valtrapi ja sadula vahel. 
- Masinpestav 30 kraadise pesuvee programmiga.
- Naturaalsete omaduste säilitamiseks kasuta B.R nahapesuvahendit.Lisainfo
Price 134,95 €